Plastová okna Zlín, Hliníková okna a dveře, Hodonín

WINMONT
Jiřího z Poděbrad 970
696 62 Strážnice

Tel.: 773 868 652
E-mail: info@winmont.cz
www.winmont.cz

Winmont – plastová okna Zlín, hliníková okna a dveře. Slevu Vám dá kdekdo, ale my Vám dáme opravdu skvělou cenu.

Plastová okna - Hodonín, Zlín, Břeclav, Uherské Hradiště

KBE 70 HT dveřní systém

 

Čtyřkomorový dveřní profilový systém o šířce 70 mm,
s dorazový těsněním

 
Nejmodernější technika a perfektní řemeslo – domovní dveře systému KBE jsou koncipovány podle nejnovějšího stavu technologií. Výroba profilů podléhá trvalému sledování kvality národními i mezinárodními zkušebnami. Vysoce kvalitní komponenty předních výrobců jsou zárukou pro rozmanité a trvalé funkce dveří.
 
  
UD = 1,2 W/m2K při zasklení Ug = 1,0 W/m2K (dvojsklo)
 

UD = 1,1 W/m2K při zasklení Ug = 0,7 W/m2K (trojsklo)

 

Materiál:


4-komorové křídlo a 5-komorový rám - dveřní systém z kvalitních německých PVC profilů KBE, se stavební hloubkou 70 mm a mohutnou ocelovou pozinkovanou výztuží ve všech částech rámu i křídla, dimenzovanou na základě statických výpočtů pro dané rozměry prvků. Plastové dveře z těchto profilů vytvářejí moderní design a jejich hladký povrch je ideální pro snadnou údržbu a čištění. Dveře jsou dole osazeny termicky děleným dveřním hliníkovým prahem o výšce 2 cm.

 KBE 70 HT dveřní systém 

 

   

 

 

Těsnění:


Dvě celoobvodové trvale pružné těsnění EPDM (jedno na rámu, jedno na křídle) dokonale utěsní proti vnikání vody a povětrnostním vlivům. Těsnění je naextrudováno už přímo z výroby profilů. Sklo je utěsněno trvale pružným těsněním EPDM. Barva těsnění standardně šedá na bílých profilech, černá na barevných.

Kování:


Na kování vchodových dveří jsou kladeny vysoké nároky. Jak z hlediska kvality, tak z hlediska bezpečnosti. Proto používáme pro naše výrobky dveřní kování ROTO německé výroby. Standardně je vybaveno 3-bodovým zamykáním pomocí trnů a v protikorozní stříbrné povrchové úpravě. Dveřní závěsy je možné na zabudovaných dveřích seřídit ve všech třech osách s vynaložením minimální síly a zajistit tak přesný chod vchodových dveří. V základu je dodávána  klika/klika nebo klika/koule HOPPE.