Plastová okna Zlín, Hliníková okna a dveře, Hodonín

WINMONT
Jiřího z Poděbrad 970
696 62 Strážnice

Tel.: 773 868 652
E-mail: info@winmont.cz
www.winmont.cz

Winmont – plastová okna Zlín, hliníková okna a dveře. Slevu Vám dá kdekdo, ale my Vám dáme opravdu skvělou cenu.

Plastová okna - Hodonín, Zlín, Břeclav, Uherské Hradiště

KBE 88 Termo Plus

Šestikomorový profilový systém o šířce 88 mm,
s dorazovým těsněním.

 

Systém KBE 88 TERMO PLUS je moderním projekčním řešením. Při jeho vývoji byl kladen důraz na tepelnou izolaci. 6-komorová stavba profilů umožnila dosáhnout zvýšených izolačních vlastností. Díky tomuto uspořádání izolačních komor, použití těsnění EPDM a izolačního dvojskla získáme izolační celek pro účinnou eliminaci ztrát tepelné energie.

Nejluxusnější 6-komorový profil KBE 88 TERMO PLUS se stavební hloubkou 88 mm. Profil se špičkovými vlasnostmi, vynikající stabilitou a pevností díky tvrzenému jádru v moderním designu. Špičkové tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu. Proto je tento profil tím nejlepším, co je v současné době na trhu pro plastová okna. 

UW = 1,1 W/m2K při zasklení Ug = 1,0 W/m2K (dvojsklo)

Uw = 0,95 W/m2K při zasklení Ug = 0,7 W/m2K (trojsklo)

 

Materiál:


6-komorový systém z kvalitních německých PVC profilů KBE, se stavební hloubkou 88 mm a mohutnou ocelovou pozinkovanou výztuží ve všech částech rámu i křídla, dimenzovanou na základě statických výpočtů pro dané rozměry prvků. Plastová okna z těchto profilů vytvářejí moderní design a jejich hladký povrch je ideální pro snadnou údržbu a čištění.

KBE 88 TERMO PLUS řez profilem
KBE 70 SELECT - řez profilem KBE 70 SELECT Soft - řez profilem

    

Těsnění:


Dvě celoobvodové trvale pružné těsnění EPDM (jedno na rámu, jedno na křídle) dokonale utěsní proti vnikání vody a povětrnostním vlivům. Těsnění je naextrudováno už přímo z výroby profilů. Sklo je utěsněno trvale pružným těsněním EPDM. Barva těsnění standardně šedá na bílých profilech, černá na barevných.

Kování:


Celoobvodové bezpečnostní kování ROTO NT německé výroby. Standardně vybaveno mikroventilací, pojistkou proti chybné manipulaci, zvedačem křídla a v protikorozní stříbrné povrchové úpravě. Balkónové dveře jsou navíc vybaveny protiprůvanovou pojistkou a z venkovní strany madélkem pro snadné zavření zvenku. V základu je dodávána bezpečnostní klika HOPPE SECUSTIC.