Plastová okna Zlín, Hliníková okna a dveře, Hodonín

WINMONT
Jiřího z Poděbrad 970
696 62 Strážnice

Tel.: 773 868 652
E-mail: info@winmont.cz
www.winmont.cz

Winmont – plastová okna Zlín, hliníková okna a dveře. Slevu Vám dá kdekdo, ale my Vám dáme opravdu skvělou cenu.

Plastová okna - Hodonín, Zlín, Břeclav, Uherské Hradiště

KBE 70 Select

Pětikomorový profilový systém o šířce 70 mm,
s dorazovým těsněním.

 

Plastová okna vyrobená systémem KBE 70 SELECT jsou rozumnou investicí do budoucnosti. Na jejich výrobu jsou použity materiály nejvyšší jakosti. Díky použití moderních systémů větrání mají okna velmi účinnou ventilaci. Společně s vylepšeným systémem odvádění vody získáte praktické a moderní okno, které je optimálním řešením dokonalé kvality za rozumnou cenu.

5-komorový profil KBE 70 SELECT se stavební hloubkou 70 mm. Profil s vysokou stabilitou a pevností v moderním zaobleném designu. Výborné tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu a řadí jej ke špičce v oblasti plastových oken.

 UW = 1,2 W/m2K při zasklení Ug = 1,0 W/m2K (dvojsklo)

Uw = 0,99 W/m2K při zasklení Ug = 0,7 W/m2K (trojsklo)

 

 

 

Materiál:

 

5-komorový systém z kvalitních německých PVC profilů KBE, se stavební hloubkou 70 mm a mohutnou ocelovou pozinkovanou výztuží ve všech částech rámu i křídla, dimenzovanou na základě statických výpočtů pro dané rozměry prvků. Plastová okna z těchto profilů vytvářejí moderní design a jejich hladký povrch je ideální pro snadnou údržbu a čištění.

 KBE 70 SELECT PRESTIGE      řez profilem

   

  

 

KBE 70 SELECT PRESTIGE PLUS    řez profilem
Profil IDEAL 7000 Řez profilem IDEAL 7000

Těsnění:


Dvě celoobvodové trvale pružné těsnění EPDM (jedno na rámu, jedno na křídle) dokonale utěsní proti vnikání vody a povětrnostním vlivům. Těsnění je naextrudováno už přímo z výroby profilů. Sklo je utěsněno trvale pružným těsněním EPDM. Barva těsnění standardně šedá na bílých profilech, černá na barevných.

Kování:


Celoobvodové bezpečnostní kování ROTO NT německé výroby. Standardně vybaveno mikroventilací, pojistkou proti chybné manipulaci, zvedačem křídla a v protikorozní stříbrné povrchové úpravě. Balkónové dveře jsou navíc vybaveny protiprůvanovou pojistkou a z venkovní strany madélkem pro snadné zavření zvenku. V základu je dodávána bezpečnostní klika HOPPE SECUSTIC.