Plastová okna Zlín, Hliníková okna a dveře, Hodonín

WINMONT
Jiřího z Poděbrad 970
696 62 Strážnice

Tel.: 773 868 652
E-mail: info@winmont.cz
www.winmont.cz

Winmont – plastová okna Zlín, hliníková okna a dveře. Slevu Vám dá kdekdo, ale my Vám dáme opravdu skvělou cenu.

Plastová okna - Hodonín, Zlín, Břeclav, Uherské Hradiště

KBE 70 Standard

 

Pětikomorový profilový systém o šířce 70 mm,
s dorazovým těsněním.

 

Plastová okna vyrobená systémem KBE 70 STANDARD jsou rozumnou investicí do budoucnosti. Na jejich výrobu jsou použity materiály nejvyšší kvality. Profil KBE 70 STANDARD je pro svou kompatibilnost s jinými systémy řady GREENLINE perfektně vyhovující v individuálních potřebách a už dnes splňuje požadavky oken budoucnosti.

5-komorový profil KBE 70 STANDARD se stavební hloubkou 70 mm. Profil s vysokou stabilitou a pevností v moderním designu. Dobré tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu a řadí jej ke špičce v oblasti plastových oken.

UW = 1,2 W/m2K při zasklení Ug = 1,0 W/m2K (dvojsklo)

Uw = 0,99 W/m2K při zasklení Ug = 0,7 W/m2K (trojsklo)

 

Materiál:


5-komorový systém z kvalitních německých PVC profilů KBE, se stavební hloubkou 70 mm a mohutnou ocelovou pozinkovanou výztuží ve všech částech rámu i křídla, dimenzovanou na základě statických výpočtů pro dané rozměry prvků. Plastová okna z těchto profilů vytvářejí moderní design a jejich hladký povrch je ideální pro snadnou údržbu a čištění.

KBE 70 STANDARD řez profilem

 

 

Těsnění:


Dvě celoobvodové trvale pružné těsnění EPDM (jedno na rámu, jedno na křídle) dokonale utěsní proti vnikání vody a povětrnostním vlivům. Těsnění je naextrudováno už přímo z výroby profilů. Sklo je utěsněno trvale pružným těsněním EPDM. Barva těsnění standardně šedá na bílých profilech, černá na barevných.

Kování:


Celoobvodové bezpečnostní kování ROTO NT německé výroby. Standardně vybaveno mikroventilací, pojistkou proti chybné manipulaci, zvedačem křídla a v protikorozní stříbrné povrchové úpravě. Balkónové dveře jsou navíc vybaveny protiprůvanovou pojistkou a z venkovní strany madélkem pro snadné zavření zvenku. V základu je dodávána bezpečnostní klika HOPPE SECUSTIC.