Plastová okna Zlín, Hliníková okna a dveře, Hodonín

WINMONT
Jiřího z Poděbrad 970
696 62 Strážnice

Tel.: 773 868 652
E-mail: info@winmont.cz
www.winmont.cz

Winmont – plastová okna Zlín, hliníková okna a dveře. Slevu Vám dá kdekdo, ale my Vám dáme opravdu skvělou cenu.

Plastová okna - Hodonín, Zlín, Břeclav, Uherské Hradiště

Hliníková okna a dveře Aluprof MB 60

MB-60 je moderní hliníkový systém, který se užívá k vyhotovení náročných termických izolací a akustických částí architektonické venkovní zástavby. Například pro různé druhy oken, dveří, výkladních skříň nebo prostorových konstrukcí.

Profily systému MB-60 mají tříkomorovou stavbu. Konstrukční hloubka profilů okna MB-60 činí 60 mm (zárubeň), 69 mm (křídlo), a dveří MB-60 činí 60 mm (zárubeň a křídlo). Takovéto přijaté hloubky profilů křídla a zárubně vytvoří jednolitou rovinu z venkovní strany po uzavření v případě okna, a slícovaný efekt povrchu křídel a zárubně v případě dveří. Tvar profilů dovoluje získat protažené a odolné konstrukce oken a dveří. Existuje možnost ohýbání profilů, mj. zárubní, křídel a příček, díky čemuž je možné vyhotovit různé druhy oblouků nebo obloukových konstrukcí.

Systém MB-60 je charakteristický nízkou hodnotou součinitele prostupu tepla Uf = 2,0 W/m2K, protože je zde využito termických vložek a těsnění. Profily systému MB-60 splňují termické požadavky pro materiálové skupiny dle EN ISO 10077. V systému MB-60 jsou použity profilované termické vložky ve tvaru "omega" o šíři 24 (okna) a 14 (dveře) mm z polyamidu zesíleného skleněným vláknem. Tvar vložek zvětšuje pevnost profilů ve vztahu k plochým vložkám a rovněž usnadňuje odvodnění profilu. Díky tomu je zajištěna správná termická izolace v jakýchkoli atmosférických podmínkách. Těsnění z EPDM zaručuje dobrou termickou izolaci křídel dveří, a také nepropustnost průniku vody a vzduchu.

Charakteristickou vlastností systému MB-60 je jeho přesná návaznost na okno-dveřní systém MB-45 a MB-70. Přijetí takového konstrukčního předpokladu dovoluje získat a použít mnoho kompatibilních dílů v těchto systémech jako společných zasklívací lišt, rohovníků, těsnících lišt, přimykavých těsnění, společných kování, zámků, pantů a také mnoha totožných technologických

ALUPROF MB 60 řez profilem
Profil ALUPROF MB 60 ALUPROF MB 60 - řez profilem