Plastová okna Zlín, Hliníková okna a dveře, Hodonín

WINMONT
Jiřího z Poděbrad 970
696 62 Strážnice

Tel.: 773 868 652
E-mail: info@winmont.cz
www.winmont.cz

Winmont – plastová okna Zlín, hliníková okna a dveře. Slevu Vám dá kdekdo, ale my Vám dáme opravdu skvělou cenu.

Plastová okna - Hodonín, Zlín, Břeclav, Uherské Hradiště

Hliníková okna a dveře Aluprof MB 45

MB-45 je moderní hliníkový systém, který slouží k vyhotovení dílů vnitřní a venkovní architektonické zástavby, která nevyžaduje termickou izolaci tzn. různé druhy dělících stěn, oken a dveří, ručně i automaticky posuvné dveře, kyvadlové dveře, pokladní přepážky, výkladní skříně, vitríny a prostorové konstrukce.

Konstrukční hloubka profilů okna MB 45 je: 45 mm (zárubeň), 54 mm (křídlo). U dveří profilů MB 45 je tato hloubka shodná.

Takovéto hloubky profilů křídla a zárubně vytvoří jednolitou rovinu z venkovní strany po uzavření (v případě okna) a slícovaný efekt povrchu křídel a zárubně (v případě dveří). Tvar profilů dovoluje získat protažené a zároveň odolné konstrukce oken a dveří. Důležitou vlastností systému MB-45 je možnost ohýbání profilů, mj. zárubní, křídel a příček. To umožňuje zhotovit různé druhy oblouků nebo obloukových konstrukcí.

Těsnost je zajištěna využitím speciálních těsnění ze syntetického kaučuku EPDM, které zaručují i při dlouhodobém provozu odolnost proti stárnutí.

Univerzálnost a přitažlivost systému umožňuje vysokou variabilitu řešení v případě různých konstrukčních detailů. Například utěsnění dolního křídla dveří, těsnění posuvných a kyvadlových dveří, tvaru zasklívacích lišt nebo tvaru a výšky dveřních práhů.

Systém umožňuje využívat skleněné tabule o tloušťce od 2 mm do 35 mm v křídlech oken, a také od 2 mm do 26 mm ve fixních oknech a křídlech dveří.

ALUPROF MB 45 řez profilem
Profil ALUPROF MB 45 ALUPROF MB 45 - řez profilem